Levné stěhování, vyklízení, autodoprava Praha

„Rychle - Levně - Spolehlivě“


Potřebujete odvézt zboží ke svému zákazníkovi, přestěhovat svoji firmu nebo kancelář, odvézt materiál na stavbu nebo jen vyvézt nepotřebné věci z půdy? Kdykoliv, rychle, levně a spolehlivě přestěhuje a odveze vše, co si budete přát.

Jsme stěhovací firma, která poskytuje levné stěhování v Praze a okolí za nejlepší ceny. Nízké ceny, maximální kvalita stěhovacích služeb a profesionalita jsou našimi přednostmi.

Přestěhujeme byt, domácnost či rodinný dům, ale i kancelář nebo firmu v řádu desítek pracovních míst. Realizujeme rovněž mezinárodní stěhování. Zajišťujeme vyklízení bytů, sklepů, garáží, pozůstalostí, stěhování těžkých břemen (piána, pianina, klavíry, trezory apod.).

Naší prioritou je kvalita námi poskytovaných služeb a spokojenost našich zákazníků.Samozřejmostí jsou ostatní služby spojené se stěhováním, jako je demontáž a montáž nábytku či využití obalových materiálů (stretch fólie, bublinkové fólie, lepící pásky, krabice) zajišťujících ochranu stěhovaných předmětů.

Při stěhování využíváme stěhovací vozy s ložnou plochou od 9 m3 do 43 m3, čímž při stěhování zajistíme maximální flexibilitu.

 


Reality


„Není nemovitost jako nemovitost“


Díky dlouholetým zkušenostem s pohybem mezi lidmi na realitním trhu Vám naše společnost nabízí exkluzivní nabídku nemovitostí. Zaměřujeme se výhradně na prodej a pronájem výběrových a reprezentativních bytů, domů, prostorů k podnikání, pozemků a dalších typů nemovitostí.

V naší nabídce naleznete i nemovitosti na Bali, nejkrásnějšího ostrova Indonésie, považovaného za turistický ráj.

PIXO Czech se řídí etickým kodexem a obchodními podmínkami, tak jak jsou stanoveny.

Nenecháme vás tápat ve vodách, které neznáte a plně se vám věnujeme behěm celého procesu získávání nemovitosti a tím vám ušetříme hodně času, vrásek navíc a především peněz, které budete na novou nemovitost potřebovat.

Méně je nekdy více, a proto neztrácíme přehled ve své činnosti nesmyslnou armádou obchodních zástupců a desítkami poboček, soustřeďujeme se na kvalitu a ta se dá, z našich zkušeností, dosáhnout přehledností, jednoduchostí a maximální důvěrou mezi vámi a námi.

Zaujala vás některá z našich nemovitostí? Nebojte se nás zeptat, rádi vám pomůžeme.

Při nákupu vaší nemovitosti vás provedeme zejména těmito oblastmi:

V případě vašeho zájmu a spokojenosti vám nabídneme také zvýhodněné možnosti:

Ochutnávka naší nabídky

Pixo Czech rodinný dům Bali lovina  Pixo Czech byt U kapličky Břeclav

Celá nabídka nemovitostí PIXO


PIXO Czech, s.r.o. chápe reality jako nabídku toho nejexkluzivnějšího za nejlepší možnou cenu s diskrétním a individuálním přístupem ke klientovi. 


Promotion & Media


„Ukažte se v nejlepším světle“


Přítomnost je založená na kreativitě, zachování klidné hlavy a tím odpovídající kvalitě. Pro váš výrobek, službu, firmu, nadaci nebo třeba i školu vypracujeme propagaci, která zaujme a neunikne pohledu cílové skupiny.

Pixo Czech corvette Dream Cars Pixo Czech Porsche Carrera Dream Cars Pixo Czech Porsche Carrera 4S Dream Cars
S DreamCars na golfu
 

Děláme jen to, co umíme

 pixo czech hostesky golfovy turnaj pixo czech hostesky firemni akce  

Buďte tam, kde máte být a dělejte to tak, jak vám to říká váš pocit. My vám k tomu pomůžeme.

 

Firemní a společenské akce


„My pracujeme, vy se bavíte“


Správně fungující pracovní kolektiv je základem dobrých firemních výsledků. Mezilidské vztahy jsou křehkou součástí pracovního prostředí. Proto je třeba předcházet negativním vlivům, a když nějaké přijdou je třeba je nahradit něčím příjemným. Jednou z takových možností je uspořádat společnou akci, kterou pro vás připravíme od A do Z přesně podle vašich potřeb a požadavků.

Potřebujete se setkat se všemi svými obchodními partnery v jeden okamžik na jednom místě a udělat přitom dojem? Je libo nezapomenutelnou párty s živou hudbou a profesionálně krásnými hosteskami, ležérní stylový večírek, velkolepou večerní slavnostní událost či golfový turnaj? 

I ten nejnáročnější klent je pro nás výzvou, společně vaší akci vdechneme život a zapíšeme ji jen v tom nejlepším do vaší paměti.

Pixo Czech Ondřej Hejma Pixo Czech Gabriela Partyšová  Pixo Czech hostesky
Pro Vaši akci jen ti nejlepší moderátoři a hostesky

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

Pokud Vás naše nabídka služeb zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat.