Hlavní činností společnosti PIXO Czech je poskytování služeb levné autodopravy, stěhování a vyklízení v Praze a ČR. 

Nízké ceny, maximální kvalita stěhovacích služeb a profesionalita jsou přednostmi naší firmy. Přestěhujeme byt, domácnost či rodinný dům, ale i kancelář nebo firmu v řádu desítek pracovních míst. Realizujeme rovněž mezinárodní stěhování. Zajišťujeme vyklízení bytů, sklepů, garáží, pozůstalostí, stěhování těžkých břemen (piána, pianina, klavíry, trezory apod.). Naší prioritou je kvalita námi poskytovaných služeb a spokojenost našich zákazníků.

Samozřejmostí jsou ostatní služby spojené se stěhováním, jako je demontáž a montáž nábytku či využití obalových materiálů (stretch fólie, bublinkové fólie, lepící pásky, krabice) zajišťujících ochranu stěhovaných předmětů.

Při stěhování využíváme stěhovací vozy s ložnou plochou od 9 m3 do 43 m3, čímž při stěhování zajistíme maximální flexibilitu.

Více informací naleznete na webových stránkách PIXO Stěhovák Praha - levné stěhování Praha www.stehovakpraha.cz. Zde naleznete veškeré informace o naší činnosti a prostřednictvím kontaktního formuláře nám můžete odeslat poptávku pro Vaše stěhování. Obratem vám vypracujeme cenovou nabídku s garancí nejnižší ceny. 

Ostatní činnosti firmy PIXO Czech, s.r.o.


Podrobnosti o jednotlivých službách naleznete v záložce Služby.


Co děláme, děláme nejlépe.

Váš tým PIXO Czech, s.r.o.

NAŠE HODNOTY

Spolehlivost
Jsme důvěryhodným partnerem, pro kterého je plnění dohod samozřejmostí. Kvalitní a levné služby stěhování, autodopravy a vyklízení Praha.
Kreativita
Díky bohatým zkušenostem a individuálnímu přístupu vždy nalezneme ideální řešení.
Flexibilita
Jsme tu pro vás a vyjdeme maximálně vstříc vašim požadavkům.
Profesionalita
Za výsledky své práce si směle stojíme. Přinášíme profesionální servis nejen u stěhovacích služeb v Praze.